Monitorurzedowy.pl jest portalem, na którym publikowane są ogłoszenia z całego kraju. Zamieszczają je urzędy, syndycy, komornicy, spółki komunalne, instytucje państwowe i prywatne podmioty. Monitor zawiera setki tysięcy aktualnych ofert przetargowych i licytacji.

MonitorUrzedowy powstał już ponad dziesięć lat temu jako odpowiedź na zapotrzebowanie osób poszukujących kompleksowej informacji o przetargach publicznych w całej Polsce. Z tego względu na łamach serwisu publikowane są ogłoszenia o zamówieniach publicznych ze wszystkich urzędów administracji rządowej i samorządowej oraz innych podmiotach publicznych zobowiązanych do informowania społeczeństwa o wydatkowanych środkach publicznych. W kategorii „rodzaj zamówienia”, na portalu znajdują się ogłoszenia dotyczące : dostaw, usług i robót budowlanych.

Monitor urzędowy, to znacznie więcej niż tylko te trzy kategorie. Na portalu znajdziemy elementy przekraczające Biuletyn Zamówień Publicznych z uwagi na to, że podmioty publiczne publikują tutaj również:

 • Ogłoszenia o przetargach na zbycie nieruchomości,
 • Ogłoszenia o dzierżawie i najmie nieruchomości,
 • Wykazy nieruchomości,
 • Ważne informacje i ogłoszenia z urzędów i podmiotów powiązanych,
 • Konkursy,
 • Licytacje komornicze,
 • Przetargi syndyków,
 • Informacje o zbyciu lub dzierżawie masy upadłości,
 • Zaproszenia do składania ofert,
 • Informacje o wynikach przetargów, licytacji i konkursów,
 • Ogłoszenia o zbyciu ruchomości.

Szczególnie istotnym elementem Monitora, jest dział związany z nieruchomościami. Dzięki otwartości na ten segment gospodarki, na stronach serwisu znajdziemy także ogłoszenia pochodzące od deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, firm prywatnych oraz osób fizycznych (oferty bezpośrednie).

Ta wielorakość ofert, tworzy z monitora urzędowego kopalnię informacji o zamówieniach publicznych i nieruchomościach. W żadnym innym miejscu nie spotkamy tak kompleksowej, a jednocześnie różnorodnej oferty.

Monitorurzedowy.pl daje każdemu użytkownikowi możliwość znalezienia ciekawych propozycji. Dostarcza mnóstwo unikatowych okazji do nabycia majątku publicznego lub prywatnego w atrakcyjnej cenie.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, poszukującą okazji do zarabiania, szukasz zamówień dla swojej firmy, albo miejsca do zainwestowania swoich środków w bezpieczny sposób, to monitorurzedowy.pl jest idealny do pozyskiwania informacji na ten temat.

Zamów ogłoszenia na swojego maila

Jeśli jesteś inwestorem, osobą poszukującą ciekawych możliwości na polskim rynku zamówień publicznych lub rynku nieruchomości. A może jesteś zainteresowany nabyciem części lub całego przedsiębiorstwa, to zamów ogłoszenia na swojego maila.

Dzięki tej wygodnej funkcji, będziesz otrzymywał na maila aktualne informacje o ogłoszeniach. Subskrypcja ogłoszeń pozwala być na bieżąco bez tracenia czasu na przeszukiwanie tysięcy podstron z ogłoszeniami.

Poprzedni artykuł5-letni obowiązkowy przegląd domu wykonasz z dobrym rzeczoznawcą budowlanym!
Następny artykułJaka jest przyszłość budownictwa? Innowacje i trendy we współczesnym projektowaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj